AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Forum'u bir süreliğine veya tamamen kapattım.
Görüşmek üzere!
Daha çok detay için,lütfen bu forumun yöneticisini arayın.
Forum'u bir süreliğine veya tamamen kapattım.
Görüşmek üzere!
Daha çok detay için,lütfen bu forumun yöneticisini arayın.

Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
FZ Style
50 Adet Style
2 Adet Güzel Texture(:
Güzel Textureler
Texture serisi 2 :)
Oracle'dan 3000$ odullu yarisma!!!
Çok hoş Textureler. =)
Base ->>> Texture
Hoş Textureler (:
''Çok Güzel İşinize Yarayacak Textureler''
C.tesi Ara. 20, 2014 11:53 am
C.tesi Ara. 20, 2014 11:48 am
Cuma Tem. 25, 2014 3:24 pm
Cuma Tem. 25, 2014 3:24 pm
Cuma Tem. 25, 2014 3:23 pm
Cuma Mart 22, 2013 9:35 pm
Paz Mart 10, 2013 8:39 am
Salı Mart 05, 2013 9:34 am
Salı Mart 05, 2013 9:33 am
Salı Mart 05, 2013 9:09 am

•Şu an ''Grafik Tasarım Yarışması: 3. Etab: Avatar Sonuçları'' konusunu incelemektesiniz.

Volfurem Forum'daki "Grafik Tasarım Yarışması: 3. Etab: Avatar Sonuçları" konusunu beğendin mi ? Paylaş.

FacebookTwitterEmailWindows LiveTechnoratiDeliciousDiggStumbleponMyspaceLikedin

• Reklam Alanımız:
Paylaş|

Grafik Tasarım Yarışması: 3. Etab: Avatar Sonuçları

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
YazarMesaj
Volfurem
Yönetici
Yönetici
Volfurem
Volfurem
Uyarı : Uyarı Yok
Rep Puanı : 80

Grafik Tasarım Yarışması: 3. Etab: Avatar Sonuçları Vide
MesajKonu: Grafik Tasarım Yarışması: 3. Etab: Avatar Sonuçları Grafik Tasarım Yarışması: 3. Etab: Avatar Sonuçları EmptyPerş. Ağus. 25, 2011 2:19 pm

Öncelikle katıldığınız için hepinize teşekkürler,çalışmalarınız gerçekten çok güzeldi! Grafik Tasarım Yarışması: 3. Etab: Avatar Sonuçları 288235
Fakat etaplar ilerledikçe iyi çalışmalarda artmaya başladı ve sonuçları değerlendirmekte oldukça zorlandık. Grafik Tasarım Yarışması: 3. Etab: Avatar Sonuçları Icon_wink Sonuçları Texture uygulama'ya ve farklı fikir'e göre değerlendirdim.Gerçekten hepsi harika çalışmalar fakat; bir sonuç çıkarmamız gerekiyordu bu nedenle iyiyinin iyisini belirledik. Grafik Tasarım Yarışması: 3. Etab: Avatar Sonuçları 288235
Bu etapta puanlar 5 puan daha arttı ve 20 üzerinden değerlendirmeye karar verdim.Diğer etaplarda 25,30'a kadar artacak.Bakalım sonuçlar nasıl değişecek. Grafik Tasarım Yarışması: 3. Etab: Avatar Sonuçları 288235
•---------------------------------------•

1-
GraFiKa & Discoley

Grafik Tasarım Yarışması: 3. Etab: Avatar Sonuçları 6lni6ifa
Grafik Tasarım Yarışması: 3. Etab: Avatar Sonuçları FUI3

Yorum: GraFiKa;Öncelikle çalışma gayet güzel olmuş ; Daha öncede dediğim gibi ağırlıklı olarak texture uygulamayı en iyi yapanlara göre sonuçları değerlendirdim ve çalışmalar arasında en doğru Texture bu çalışmalarda uygulanmış Wink
Fakat yazıyı pek beğenmedim,aslında hiçbirşey yazmasaymış daha iyi olurmuş.Göz kısmında birkaç parça texture izi kalmış onlar silinseymiş daha iyi olurmuş. Wink

Yorum:Discoley;Çalışma çok güzel olmuş,texture çok güzel bir şekilde uygulanmış.Dış hatlar çizgiside gayet güzel duruyor Grafik Tasarım Yarışması: 3. Etab: Avatar Sonuçları 288235 Bunun dışında yazı kullanmaman daha iyi olmuş.Çünkü yazı kullanmak bazen dezavantaj'a dönüşüyor.
(20 Puan)

2-
murat.t

Grafik Tasarım Yarışması: 3. Etab: Avatar Sonuçları 6686

Yorum: Çalışma ilginç bir çalışma olmuş,diğer çalışmalara göre farklı bir fikir kullanılmış ve bu konsept oldukça güzel duruyor.Yazıları bu şekide kullanmak farklı olmuş kısaca çalışma genel olarak farklı olduğu için çok beğendim. Grafik Tasarım Yarışması: 3. Etab: Avatar Sonuçları 288235
(19 Puan)

3-~PasteuR~

Grafik Tasarım Yarışması: 3. Etab: Avatar Sonuçları Quhzmd8g

Yorum: Çalışmada çok fazla Texture kullanılmış (Ve bu hoş durmuş) ve bu farklılık oluşturmuş.Küçük hatalar var fakat bu etapta ağırlıklı Texture uylamaya göre değerlendirdiğimiz için bu sırayı uygun gördüm Grafik Tasarım Yarışması: 3. Etab: Avatar Sonuçları 288235
(18 Puan)

4-Base

Grafik Tasarım Yarışması: 3. Etab: Avatar Sonuçları Uvz7wh4s

Yorum: Bu etap için favorilerden biride Base idi.Yazı ve yazı stili çok hoş olmuş. Grafik Tasarım Yarışması: 3. Etab: Avatar Sonuçları 288235 Çalışmada Action kullanılmış fakat bu kullandığın Action ile bu Texture hiç hoş durmuyor.İkisi pek uygun değil,yani bu Action soluk,texture parlak tezat oluşturuyor ve bu pek güzel durmuyor.Bu nedenle çalışmayı bu sıralamaya ekledik. Grafik Tasarım Yarışması: 3. Etab: Avatar Sonuçları Icon_wink
(17 Puan)

5-KroNicK

Grafik Tasarım Yarışması: 3. Etab: Avatar Sonuçları Dgougk

Yorum: Çalışma genel olarak çok sade ve güzel duruyor. Grafik Tasarım Yarışması: 3. Etab: Avatar Sonuçları Icon_wink Yazı fontu ve stili birbiriyle ve bu çalışmayla çok güzel bir şekilde uymuş.Az miktarda texture uygulanmış ama bu kötü kaçmamış.Fakat bence daha fazla uygulansaymış daha iyi olurmuş.Gerçekten bu etapta tüm çalışmalar oldukça güzel ve iyinin iyisini değerlendirdiğimiz için için bu çalışmayı sırayı ekledim. Grafik Tasarım Yarışması: 3. Etab: Avatar Sonuçları 288235
(16 Puan)

6-GoZZ!

Grafik Tasarım Yarışması: 3. Etab: Avatar Sonuçları Untitl18

Yorum: Çalışma genel olarak güzel fakat oldukça sade.Resim ve Action güzel bir şekilde uymuş,birbirlerini tamamlamışlar Grafik Tasarım Yarışması: 3. Etab: Avatar Sonuçları Icon_wink Yazı kullanımı güzel,üst köşede kullanmak akıllıca olmuş. Texture ağırlıklı ve farklı fikir bakımından değerlendirdiğimiz için bu çalışma bu sırada kaldı. Grafik Tasarım Yarışması: 3. Etab: Avatar Sonuçları 288235
(15 Puan)

7-Noise

Grafik Tasarım Yarışması: 3. Etab: Avatar Sonuçları Noise10

Yorum:Çalışma çok sade diğer çalışmalar arasında en az uğraşılmış çalışma fakat genel olarak görünüş'ü çok güzel bu nedenle çalışmayı bu sıraya uygun buldum.Yazı güzel bir şekilde kullanılmış ve çalışmaya yakışmış.(Çalışmaya yakışan font'u bulman güzel) Grafik Tasarım Yarışması: 3. Etab: Avatar Sonuçları Icon_wink
(14 Puan)

8-Red X

Grafik Tasarım Yarışması: 3. Etab: Avatar Sonuçları 6218

Yorum: Fikir güzel fakat texture pek etkili şekilde kullanılmamış,fakat yinede çalışma oldukça güzel görünüyor. Grafik Tasarım Yarışması: 3. Etab: Avatar Sonuçları Icon_wink Çalışmaya yazı eklenmesi çok daha iyi olmuş çünkü bu çalışmanın albenisi(çekiciliği) yazısından kaynaklanıyor. Grafik Tasarım Yarışması: 3. Etab: Avatar Sonuçları Icon_wink
(13 Puan)

9-ibrab

Grafik Tasarım Yarışması: 3. Etab: Avatar Sonuçları 148kvvs

Yorum: Öncelikle yazı gerçekten berbat,çalışmayla yazı hiç uygun olmamış Grafik Tasarım Yarışması: 3. Etab: Avatar Sonuçları Icon_wink
Texture uygulama güzel fakat az miktarda resmin üstünede texture uygulansaymış daha iyi olurmuş. Grafik Tasarım Yarışması: 3. Etab: Avatar Sonuçları 288235
(12 Puan)

10-
Seyyah

Grafik Tasarım Yarışması: 3. Etab: Avatar Sonuçları OPR78832

Yorum:Çalışma ilginç olmuş,resimler birbirine karıştırılmış fakat bazı bölümler silinseymiş çalışma daha iyi yerlere gelebilirdi. Grafik Tasarım Yarışması: 3. Etab: Avatar Sonuçları Icon_wink Yazıyı pek beğenmedim yazıdan kastım kullanılan style pek güzel değil. Grafik Tasarım Yarışması: 3. Etab: Avatar Sonuçları 288235
(11 Puan)

11-Fahrenheit

Grafik Tasarım Yarışması: 3. Etab: Avatar Sonuçları V4jrue5d

Yorum:Çalışma boyutu büyük fakat çalışma gayet güzel Grafik Tasarım Yarışması: 3. Etab: Avatar Sonuçları 288235Dediğimi gibi hepsi iyi çalışmalar fakat iyinin iyisi vardı bu nedenle bu çalışmayı bu sırada uygun gördüm Grafik Tasarım Yarışması: 3. Etab: Avatar Sonuçları Icon_wink
(10 Puan)

12-
darkendless

Grafik Tasarım Yarışması: 3. Etab: Avatar Sonuçları 12767

Yorum:Resimin boyutunu uygun hale getirmekte sorun yaşamışsın,resmin eni oldukça geniş duruyor. Grafik Tasarım Yarışması: 3. Etab: Avatar Sonuçları Icon_wink Bunun dışında resmin kenarları iyi birşekilde silinmemiş.Fakat geliştiğini söyleyebilirim önceki etaplara göre daha iyi çalışmalar yapıyorsun Grafik Tasarım Yarışması: 3. Etab: Avatar Sonuçları Icon_wink
(9 Puan)

Tebrik ederim,yarışmaya katıldığınız için teşekkürler Grafik Tasarım Yarışması: 3. Etab: Avatar Sonuçları 2701331988

En son Volfurem tarafından Paz Eyl. 04, 2011 5:10 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
http://www.volfurem.com
GraFiKa
Eski Yetkili!
Eski Yetkili!
GraFiKa
Photoshop Fan
Rep Puanı : 15

MesajKonu: Geri: Grafik Tasarım Yarışması: 3. Etab: Avatar Sonuçları Grafik Tasarım Yarışması: 3. Etab: Avatar Sonuçları EmptyPerş. Ağus. 25, 2011 2:23 pm

Birinci olmuşum Smile Discoley ve diğer arkadaşları tebrik ederim Smile
Fahrenheit
Eski Yetkili!
Eski Yetkili!
Fahrenheit
Discoley
Rep Puanı : 16

MesajKonu: Geri: Grafik Tasarım Yarışması: 3. Etab: Avatar Sonuçları Grafik Tasarım Yarışması: 3. Etab: Avatar Sonuçları EmptyPerş. Ağus. 25, 2011 2:28 pm

Herkesi tek tek kutlarım, tebrikler ... ama bu sırayı hakkettiğimi düşünmüyorum Crying or Very sad
http://supertr.forum.st
murat.t
Eski Yetkili!
Eski Yetkili!
murat.t
Grafik Hastası
Rep Puanı : 2

MesajKonu: Geri: Grafik Tasarım Yarışması: 3. Etab: Avatar Sonuçları Grafik Tasarım Yarışması: 3. Etab: Avatar Sonuçları EmptyPerş. Ağus. 25, 2011 2:29 pm

Çok Morel veriyo Böğle ilk sıralarda kendını görmek bir önceki yarışmada 8. olmuştum 2. için teşekkürler TYUTYU
http://onlyforum.com.nu/
Volfurem
Yönetici
Yönetici
Volfurem
Volfurem

MesajKonu: Geri: Grafik Tasarım Yarışması: 3. Etab: Avatar Sonuçları Grafik Tasarım Yarışması: 3. Etab: Avatar Sonuçları EmptyPerş. Ağus. 25, 2011 2:34 pm

Yorumlarımda kimseyi kırmamaya özen gösterdim ve diyorum ya hepinizin çalışmaları güzel Grafik Tasarım Yarışması: 3. Etab: Avatar Sonuçları 288235 Fakat bu bir sıralama ve bu sıralamada iyinin iyisi var Wink
Kim iyi şekilde uygulamış,kim daha fazla texture uygulama yapmış,kim yapamamış,uyum nasıl hesini tek tek değerlendirdim. Grafik Tasarım Yarışması: 3. Etab: Avatar Sonuçları 288235
Ayrıca kimse üzülmesin daha etaplar var ve kendinizi kanıtlamak için çok şansınız var Suspect
Fahrenheit
Eski Yetkili!
Eski Yetkili!
Fahrenheit
Discoley

MesajKonu: Geri: Grafik Tasarım Yarışması: 3. Etab: Avatar Sonuçları Grafik Tasarım Yarışması: 3. Etab: Avatar Sonuçları EmptyPerş. Ağus. 25, 2011 2:39 pm

Volfurem demiş ki:
Yorumlarımda kimseyi kırmamaya özen gösterdim ve diyorum ya hepinizin çalışmaları güzel Grafik Tasarım Yarışması: 3. Etab: Avatar Sonuçları 288235 Fakat bu bir sıralama ve bu sıralamada iyinin iyisi var Wink
Kim iyi şekilde uygulamış,kim daha fazla texture uygulama yapmış,kim yapamamış,uyum nasıl hesini tek tek değerlendirdim. Grafik Tasarım Yarışması: 3. Etab: Avatar Sonuçları 288235
Ayrıca kimse üzülmesin daha etaplar var ve kendinizi kanıtlamak için çok şansınız var Suspect

Yinede ben kendimi orada uygun görmüyorum bir kaç çalışmaya göre ama tüm arkadaşlarımı tebrik ederim siz nasıl uygun gördüyseniz öyledir.. özele bakabilirmisiniz bu arada bir sorum varda Smile
discoley.*
Eski Yetkili!
Eski Yetkili!
Renk Bağımlısı

MesajKonu: Geri: Grafik Tasarım Yarışması: 3. Etab: Avatar Sonuçları Grafik Tasarım Yarışması: 3. Etab: Avatar Sonuçları EmptyPerş. Ağus. 25, 2011 2:53 pm

1. olmuşum. Grafik Tasarım Yarışması: 3. Etab: Avatar Sonuçları 746133
Base
Eski Yetkili!
Eski Yetkili!
Rengarenk
Rep Puanı : 7

MesajKonu: Geri: Grafik Tasarım Yarışması: 3. Etab: Avatar Sonuçları Grafik Tasarım Yarışması: 3. Etab: Avatar Sonuçları EmptyPerş. Ağus. 25, 2011 2:54 pm

Hesaplarıma Göre 41 puanla zirvedeyim Cool

Bu Arada Beklediğim Bir Sonuç Değildi.Haksızlık olduğunu'da düşünmüyorum Suspect

Herkes İçin Hayırlı olsun.
murat.t
Eski Yetkili!
Eski Yetkili!
murat.t
Grafik Hastası

MesajKonu: Geri: Grafik Tasarım Yarışması: 3. Etab: Avatar Sonuçları Grafik Tasarım Yarışması: 3. Etab: Avatar Sonuçları EmptyPerş. Ağus. 25, 2011 3:09 pm

Base demiş ki:
Hesaplarıma Göre 41 puanla zirvedeyim Cool

Bu Arada Beklediğim Bir Sonuç Değildi.Haksızlık olduğunu'da düşünmüyorum Suspect

Herkes İçin Hayırlı olsun.
base 1 önceki yarışmada 1. sendın şimdi bırakta başkalarıda morel alsın..
http://onlyforum.com.nu/
Base
Eski Yetkili!
Eski Yetkili!
Rengarenk

MesajKonu: Geri: Grafik Tasarım Yarışması: 3. Etab: Avatar Sonuçları Grafik Tasarım Yarışması: 3. Etab: Avatar Sonuçları EmptyPerş. Ağus. 25, 2011 3:19 pm

Tamam'da bende zaten bunu belirttim.herkeze hayırlı olsun dedim. senin belirtmek istediğin nedir. ben toplam sonuçlarda lider oldugumu yazdım.
ReDMaD
Eski Yetkili!
Eski Yetkili!
ReDMaD
VF AİLESİ
Rep Puanı : 12

MesajKonu: Geri: Grafik Tasarım Yarışması: 3. Etab: Avatar Sonuçları Grafik Tasarım Yarışması: 3. Etab: Avatar Sonuçları EmptyPerş. Ağus. 25, 2011 3:26 pm

Tebrikler Smile
http://ebrupolatfan.eniyiforum.org
KroNicK
Grafiker
Grafiker
KroNicK
Photoshop Fan
Rep Puanı : 3

MesajKonu: Geri: Grafik Tasarım Yarışması: 3. Etab: Avatar Sonuçları Grafik Tasarım Yarışması: 3. Etab: Avatar Sonuçları EmptyPerş. Ağus. 25, 2011 4:24 pm

herkese tebrikler
©∂αякєη∂ℓєรร™®
Aktif Üye!
Aktif Üye!
©∂αякєη∂ℓєรร™®
VOLFUREM.COM

MesajKonu: Geri: Grafik Tasarım Yarışması: 3. Etab: Avatar Sonuçları Grafik Tasarım Yarışması: 3. Etab: Avatar Sonuçları EmptyPerş. Ağus. 25, 2011 4:32 pm

Sonuncu Olmuşum Exclamation
discoley.*
Eski Yetkili!
Eski Yetkili!
Renk Bağımlısı

MesajKonu: Geri: Grafik Tasarım Yarışması: 3. Etab: Avatar Sonuçları Grafik Tasarım Yarışması: 3. Etab: Avatar Sonuçları EmptyCuma Ağus. 26, 2011 12:04 pm

darkendless demiş ki:
Sonuncu Olmuşum Exclamation

Hemde photoshopa yeni başlamışken. Suspect
Fahrenheit
Eski Yetkili!
Eski Yetkili!
Fahrenheit
Discoley

MesajKonu: Geri: Grafik Tasarım Yarışması: 3. Etab: Avatar Sonuçları Grafik Tasarım Yarışması: 3. Etab: Avatar Sonuçları EmptyCuma Ağus. 26, 2011 12:06 pm

Benimde ilk çalışmalarımdan sayılır photoshopta yeniyim :-)
discoley.*
Eski Yetkili!
Eski Yetkili!
Renk Bağımlısı

MesajKonu: Geri: Grafik Tasarım Yarışması: 3. Etab: Avatar Sonuçları Grafik Tasarım Yarışması: 3. Etab: Avatar Sonuçları EmptyCuma Ağus. 26, 2011 12:44 pm

Fahrenheit demiş ki:

Yaptigin resim cok akillica olmus. Kadin sanki ay 'a yaslanıyor gibi. Suspect
Salvador
Eski Yetkili!
Eski Yetkili!
Salvador
Web Tasarımcısı
Rep Puanı : 18

MesajKonu: Geri: Grafik Tasarım Yarışması: 3. Etab: Avatar Sonuçları Grafik Tasarım Yarışması: 3. Etab: Avatar Sonuçları EmptyCuma Ağus. 26, 2011 1:13 pm

Tebrikler grafika
http://mt2forum.com
Lead
Üye
Üye
Lead
Grafik Tasarım Yarışması: 3. Etab: Avatar Sonuçları N-1
Rep Puanı : 0

MesajKonu: Geri: Grafik Tasarım Yarışması: 3. Etab: Avatar Sonuçları Grafik Tasarım Yarışması: 3. Etab: Avatar Sonuçları EmptyCuma Ağus. 26, 2011 1:15 pm

Yeni yarışma ne zaman ?
Fahrenheit
Eski Yetkili!
Eski Yetkili!
Fahrenheit
Discoley

MesajKonu: Geri: Grafik Tasarım Yarışması: 3. Etab: Avatar Sonuçları Grafik Tasarım Yarışması: 3. Etab: Avatar Sonuçları EmptyCuma Ağus. 26, 2011 1:49 pm

Discoley demiş ki:
Fahrenheit demiş ki:

Yaptigin resim cok akillica olmus. Kadin sanki ay 'a yaslanıyor gibi. Suspect

Evet, son anda akıl ettim onu beğendiğinize sevindim kendimi yavaş yavaş geliştiriyorum Smile
Volfurem
Yönetici
Yönetici
Volfurem
Volfurem

MesajKonu: Geri: Grafik Tasarım Yarışması: 3. Etab: Avatar Sonuçları Grafik Tasarım Yarışması: 3. Etab: Avatar Sonuçları EmptyC.tesi Ağus. 27, 2011 5:52 pm

Lead demiş ki:
Yeni yarışma ne zaman ?

Yarın yapabiliriz Grafik Tasarım Yarışması: 3. Etab: Avatar Sonuçları 2701331988
Fakat ilk önce konusunu belirlemeliyiz Suspect

En son etap'ın Wallpaper olmasını istiyorum çünkü en çok puan son etaptan sağlanacak (=

En son Volfurem tarafından Paz Ağus. 28, 2011 1:08 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Lead
Üye
Üye
Lead

MesajKonu: Geri: Grafik Tasarım Yarışması: 3. Etab: Avatar Sonuçları Grafik Tasarım Yarışması: 3. Etab: Avatar Sonuçları EmptyC.tesi Ağus. 27, 2011 10:58 pm

Bence hemen başlayalım affraid
Poyraz
Üye
Üye
Poyraz
Grafiker

MesajKonu: Geri: Grafik Tasarım Yarışması: 3. Etab: Avatar Sonuçları Grafik Tasarım Yarışması: 3. Etab: Avatar Sonuçları EmptyPaz Ağus. 28, 2011 3:21 am

Güzel çalışmalar çıkmış herkesi tebrik ederim Smile
http://www.poyrazgrafik.com
Incredible.
Aktif Üye!
Aktif Üye!
Incredible.

MesajKonu: Geri: Grafik Tasarım Yarışması: 3. Etab: Avatar Sonuçları Grafik Tasarım Yarışması: 3. Etab: Avatar Sonuçları EmptyPaz Ağus. 28, 2011 1:49 pm

tebrikler herkese.
http://demilovatofan.forumr.net

ChatBox!ChatBox!
Mesaj yazmadan önce Forum Kuralları'nı okumayı unutmayın! Teşekkürler.